Tags: netsis b2b

Wpf Teknolojisi

 WPF (Windows Presentation Foundation) görsel olarak yüksek kabileyetleri ile Windows ve Web  uygulamaları oluşturmada yeni nesil sunu sistemidir.          WPF yeni geliştirilen yapısıyla GDI (Graphical Device Interface) kullanmayıp doğrudan GPU(grafik… more »

Dengenet Duyuru : Yudum Netsis B2B Projesi

Türkiyenin en büyük ayçiçek , mısır ve zeytinyağı üretici olan  Yudum Gıda B2B süreçlerini Netsis B2B sistemi ile yönetme kararı aldı . more »

Neden B2B

Günümüzde işletmelerin müşteri veya tedarikçileri arasında işbirliğini sağlamak için en önemli ihtiyaç,  süreçlerin elektronik ortamda, güvenilir biçimde ilgili kişi veya firmalara sunulmasıdır. İşletmeler arası iletişimi, süreçlerin yönetimini sağlayan… more »

Netsis B2B : İntermobil B2B Projesi

Otomotiv sektörünün önemli yedek parça tedarikçilerinden İntermobil için 2 ay önce başlayan B2B projesi canlı kullanıma alınmıştır.  Netsis Enterprise versiyonu ile birlikte çalışan B2B altyapısı,  İntermobil’in bayi ve müşterileri için verimliliğin önü… more »

Netsis B2B : İntermobil B2B projesi canlı kullanım aşamasında

Türkiye’nin en büyük mümessillik firmalarından biri olan, Intermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., temsilciliğini yaptığı birçok yedek parça üreticisinin ürünlerinin satışını, Netsis B2B sistemi ile yönetmeye başladı. İntermobil B2B Projesi hak… more »