Category: Projeler

Dengenet Duyuru : Başarı Hikayemiz Capital'de

ERP Komitesi tarafından hazırlanan "Kurumsal Başarı Hikayeleri" kitabı, Capital Dergisi'nin Ekim 2013 sayısı ile dağıtılmaya başlandı. 64 sayfalık bu kitapta Dengenet; İntermobil'de gerçekleştirdiği proje ile yer aldı. Otomotiv yedek parça dağıtım sek… more »

Dengenet Duyuru : Oto İsmail, Netsis ve Dengenet ile ilerliyor.

Otomotiv yedek parça sektörünün lider firmalarından Oto İsmail; Netsis süreçlerinde Dengenet ile ilerleme kararını aldı. Bünyelerinde uzun yıllardır kullanmakta oldukları Netsis ürünlerini, Dengenet'in sektörel deneyimi ile birleştirerek uçtan uca ente… more »

Netsis ERP: Anadolu Etap Netsis ve Dengenet'i tercih etti.

Türkiye'nin önde gelen meyve yetiştiriciliği ile  meyve püresi ve konsantresi üretimi yapan , Anadolu Holding ve Özgörkey Holding ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren Anadolu Etap tüm iş süreçlerinin takibinde Netsis Enterprise ürünlerini ve Dengenet d… more »

Dengenet Haber : Sil-ka ERP Projesi Canlı Kullanım Aşamasında

Sil-Ka markası ile membran kapak sektörünün önemli ve büyük üreticilerinden olan Karadeniz Pres Mob. İnş. ve Oto. San. Tic. Ltd. Şti. ve 8 şubesi ile Netsis Enterprise ürünü yönetmeye başlamıştır. Nitrofis tarafından geliştirilen membran kapak sektörün… more »